HİZMETLERİMİZ

Şanlı Kuaför olarak biz kişilerin yüz hatlarına, kendi stillerine en uygun saç ve sakal modellerini belirliyoruz. Sürekli değişen moda ve gelişen teknolojiyi takip ederek yenilikçi ve özgün tarzlar ortaya koyuyoruz. Saç kesimi, saç bakımı, cilt bakımı, saç analizi, manikür, pedikür, el ve ayak bakımı, kaş şekillendirme, sakal tıraşı ve kişisel bakım ürünleri gibi hizmetlerle kişileri daha bakımlı ve sağlıklı vücutlara kavuşturuyoruz.

Saç Kesimi

Yüz yapınız ve yaşam tarzınız doğrultusunda model analizi sonucunda saç kesimi yapılmaktadır. Yeni modelin seçiminde, uygulaması bakımından saçın uzunluğu, tel yapısı, rengi ve sağlıklılığı önemli bir kriterdir. Saç kesimi, uzun süreçler doğrultusunda modelin biçimlenmesi için devamlılığı önemlidir. Model uygulaması yeni trendler ve değişen yaşam tarzınız doğrultusunda yenilenmektedir.

Saç Bakımı

Sağlıklı ve faydalı saç bakımı yapılması için öncelikle saç yapısının ve köklerinin incelenmesi, uygun bakımın seçilmesi ve titizlikle devamlılığının sağlanması gerekmektedir. Saçın yapısını ve canlılığını etkileyen bir çok faktör vardır. Bu faktörler genetik olabileceği gibi çevre şartlarından da oluşmaktadır. Sağlıklı ve bakımlı saçların temelinde, çevre faktörlerinin minimuma indirgenmesi ve organik setler ile saç köklerinin beslenmesidir.

Manikür & Pedikür

Deri altlarında oluşan, görsel ve hijyen açıdan rahatsızlık veren ölü hücrelerin temizlenmesi, hoş ve doğal bir görünüm için el ve ayak bakımlarını ihmal etmeyin. Unutmayın ki, zaman içerisinde bakımın faydasının dışında sağlık açısından da önleminizi almış olacaksınız.

Ağda ve Kaş Şekillendirme

Bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi kaş şekillendirme ve istenmeyen tüylerden kurtulmanın çok dikkatli ve yüz yapınıza uygun bir biçimde yapılması çok önemlidir. Saç kesiminiz, sakal tıraşınız ve yüz yapınız modeli doğrultusunda kaşlarınız şekillenmelidir.

Sakal Traşı

Bakımlı erkeklerin en önemli aksesuarlarından olan sakal, saç modelinizi tamamlamalı ve yüzünüze uyum sağlamalıdır. Seçiminizi yapmadan önce çok iyi düşünün. Profesyonel bir bakış açısı ile usta ellerin çalışması, memnuniyetinizi en üst seviyede tutacaktır.

Cilt Bakımı

Çevre etkilerinden ve stresten etkilenen cildimiz, yaşımız ilerledikçe vücüt yağ oranının da artmasıyla, profesyonel olarak bakım ve takip gereksinimi duymaktadır. Bakım ve takip sonucunda, ciltimizdeki gözeneklerimiz hücrelerimizi daha sağlıklı besleyeceğinden, cildimiz çok daha pürüssüz ve doğal bir görünüme sahip olacaktır.