HAKKIMIZDA

Kuaföre gitmek, bakım yaptırmak sadece kadınlara özgü bir şeymiş gibi yansıtılır. Oysaki erkeklerde kendilerine bakarlar, bakmalıdırlar. İşte bu düşünceden yola çıkarak ŞANLI KUAFÖR’ü açtık. Erkeklerinde istedikleri gibi bakım yaptırabilecekleri, kendi tarzlarını bulacakları bir yer olsun istedik.
Burada kişilerin yüz hatlarına, kendi stillerine en uygun saç ve sakal modellerini belirliyoruz. Sürekli değişen moda ve gelişen teknolojiyi takip ederek yenilikçi ve özgün tarzlar ortaya koyuyoruz. Saç kesimi, saç bakımı, cilt bakımı, saç analizi, manikür, pedikür, el ve ayak bakımı, kaş şekillendirme, sakal tıraşı ve kişisel bakım ürünleri gibi hizmetlerle kişileri daha bakımlı ve sağlıklı vücutlara kavuşturuyoruz.
‘Erkeklerin hepsi aynı.’ gibi genellemeleri yıkmak, her erkeğin farklı yanlarını ortaya koymak için güler yüzlü profesyonel ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Müşterilerimizi özel günlerinde yarı yolda bırakmıyor, başka lokasyonlara da giderek her zaman onları kolluyoruz.
Biz, ŞANLI KUAFÖR’de erkekler için; güçlü, farklı, kendine güvenen duruşlar tasarlıyoruz. Kalıplaşmış stilleri kırıp, müşterilerimizi özgür bırakıyoruz. Erkeksen sen de gel! Burada sana en uygun tarzı bul, kendin ol. İçindeki asıl seni birlikte ortaya çıkartalım.

Sizide bekleriz.